?
 

Dobrý den

zaregistrujte se do The Settlers Online a získejte dárek zdarma, který vám pomuže vybudovat si svoje vlastní království. Několika cenami ovenčená PC klasika je nyní zdarma ve vašem prohlížeči!

Přidejte se a vyzvedněte si svůj dárek v podobě extra drahokamů, nářadí a mramoru

 
claimgift
   
 

Založením osady vytvoříte funkční síť pro distribuci zboží. Je důležíté osadníkum zajistit dostatek materiálu a zboží. Například pomocí chleba mužete vylepšit osadnickou pracovní sílu.

 

Můžete prozkoumat okolí, objevovat nové regiony, a rozšířit tak svoji osadu. Nejenže zde najdete cenná ložiska materiálů, ale narazíte i na tábory banditů, kteří se vynasnaží vám přístup ztížit. Dokážete eliminovat jejich nezákonnou činnost a rozšířit svuj vliv?

 
   
 

Hra Settlers je obzvláště zábavná, hrajete-li s přáteli. Je spousta možností, jak spolupracovat a komunikovat s ostatními hráči a užívat si sdílených zážitků ve svetě hry Settlers. Obchodujte s ostatními hráči prostřednictvím integrovaného seznamu přátel nebo s nimi chatujte na herním chatu.

 

Postavte se výzvám a prožijte s práteli vzrušující dobrodružství ve světě hry The Settlers. Prozkoumejte nové ostrovy a ochraňte svou říši před všemi možnými hrozbami.

 Ubisoft Logo Blue Byte Logo

© 2010 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. The Settlers, Blue Byte and the Blue Byte logo are trademarks of Ubisoft GmbH in the U.S. and/or other countries. Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries. Developed by Blue Byte Software.